OFERTA

Domeną marki DecoGlass jest indywidualne podejście do każdego klienta. Proszę pamiętać, że oprócz szkieł standardowych, możemy wykonać wszystko, co Państwo sobie wyobrażą!

Drzwi szklane

Drzwi szklane są propozycją dla tych z Państwa, którzy lubią szyk i elegancje. Dzięki nieskończonym możliwościom produkcyjnym jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa drzwi szklane przezroczyste, matowe w wybranym odcieniu, drzwi z nadrukiem wybranej grafiki oraz jako jedyni w Polsce posiadamy w swojej ofercie Drzwi szklane satynowe, z efektem cieniowania.

Lustra

Od zarania dziejów lustro jest jednym z najstarszych elementów dekoracyjnych, ale to nie znaczy, że musi być nudne. Dla Państwa jesteśmy w stanie wykonać najróżniejsze lustra od luster kolorowych, fazowanych i grawerowanych, po spersonalizowane lustra z nadrukiem cyfrowym!

Dzięki szerokiej gamie technologii, którą dysponujemy jako producent jesteśmy w stanie wykonać wszystko co Państwo stworzycie w swoim wymarzonym projekcie!

Pasy robocze kuchenne, ściany całoszklane

Jednym z bardziej popularnych produktów ostatnich lat jest szklany pas roboczy kuchenny, który idealnie zastępuję standardowe płytki w zabudowie kuchennej. Szkło idealnie sprawdza się jako produkt w tym zastosowaniu ponieważ jest trwały i łatwy w czyszczeniu.

Również modnym i atrakcyjnym produktem XXI wieku są ściany całoszklane, które wprowadzą szyk i elegancję w tworzonym przez Państwa pomieszczeniu.

Na specjalne Państwa zamówienie wykonamy tego typu szkło w jednolitym kolorze lub z elegancką grafiką, którą mogą Państwo wybrać wśród wielu dostępnych w internecie. A dla najbardziej wymagających jesteśmy również w stanie przenieść Państwa osobiste zdjęcie na tego typu szkło.

Jako doświadczona firma, zdajemy sobie sprawę, że wybranie materiału czy grafiki to tylko kamień w morzu czynności, które trzeba wykonać przy planowaniu i realizowaniu wnętrz rodem z Państwa marzeń.

Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy pełne doradztwo. Od początku realizacji nasze ekipy montażowe oraz projektanci są do Państwa usług. Stworzymy od podstaw projekt, dobierzemy materiał, oraz wykonamy usługę montażu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie istnieją dla Nas rzeczy niemożliwe do zrealizowania!

DOCENIASZ PIĘKNO SZKŁA?